algus

Tere!

Kui kõik ausalt ära rääkida, siis peab alustama algusest…..Aga päris kõike pole mõtet tagant järgi pajatada. Igatahes täpselt kümme aastat tagasi kevadel tekkis mõte – koliks maale. Ja siis ostsimegi selle vana maja ja asusime seda elamiskõlblikuks muutma.

IMGP0569Maja on nüüd valmis (no, alati leiab midagi teha ja muuta) ning käes on aia kord.  Eks ma olen aias koguaeg tegutsenud – algul tegin ühe lillepeenra, siis teise, siis esimest suuremaks, siis kolmanda, siis istutasin midagi ringi  jne. Ei midagi suurt ega enneolematut. Kuna ma aiandusest midagi ei teadnud, siis sai kõik tehtud intuitiivselt. Taimed ja lilled valisin need, mis mulle välimuse järgi meeldisid.

IMGP2290                                                                                              esimese lillepeenra kaevamine
_IGP3210                                                                                               sama peenar 2012 a.

Paar aastat tagasi aga tundsin, et tahaks oma suure muruplatsi lilleaiaks muuta. Küll mõtlesin ühtpidi ja joonistasin plaane teistpidi …. kuni sain aru, et arukam oleks professionaali poole pöörduda, kes aitaks istutusalad paika panna ja soovitada taimi. Seega pöördusin Mailis Laanemäe poole, kes nüüdseks on meile teinud kogu ala plaani. Asume tegudele :) ja vaatame, mis sellest välja tuleb.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s